Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ettől komolyabb baj nem...

Ettől komolyabb baj nem lehet, ugye?

Figyelt kérdés

Focizás közbe csináltam egy félollós mozdulat szerűséget (úgy rúgtam el a labdát, hogy a testem a levegőben jobbra a lábaim pedig balrafelé csavarodtak) ez elég kellemetlen érzés volt, le is estem (szerencsére puhára érkeztem). 2 perc pihi után még 5 percig fociztam utána, nem fáj semmim, csak a derekam egy kicsit. Gondolom ha komolyabb belső vagy gerincsérülés keletkezik azt az ember észreveszi, nem?

Köszönöm előre is a válaszokat!

16f



2016. jan. 12. 19:21
 1/1 anonim válasza:
Ha a mozgásban nem akadályoz a derékfájásod, akkor (szerintem) csak rosszul értél földet, vagy megrándult a derekat. Idővel el fog múlni, ha viszont 1-2 hétig nem javul, akkor mindenképpen fordulj orvoshoz.
2016. jan. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!