Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 1 napja kaptam tetalpán...

1 napja kaptam tetalpán injekciót, ma pedig buli lenne és nem tudom hogy ihatok e rá alkoholt vagy nem ajánlott?! És ha nem akkor meddig?

Figyelt kérdés
2016. jan. 15. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az a tetalpán injekció?
2016. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ez a tetanusz elleni injekció és szerintem 1 nappal utána már nyugodtan lehet alkoholt inni, sőt talán közvetlen utána is, legalábbis én nem félnék ettől, amire nem lehet inni az leginkább nyugtató hatású gyógyszer, nem egy vírus elleni védőoltás, de ez csak egy laikus vélemény.
2016. jan. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez egy vérmérgezés elleni injekcio!
2016. jan. 15. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy tetalpán senki nem ismeri, azt hogy tetanusz mindenki ismeri. Nyilván szereztél valamilyen sérülést és azért kaptad, szerintem nem befolyásolja az alkohol hatását, bár 1 nap után már szinte semmilyen gyógyszer nem okoz gondot az alkohollal kombinálva.
2016. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen gondolom magyarországon az a neve de nálunk itt szerbiában igy hívják! Igen sérültem sertéss hússal dolgoztam!
2016. jan. 15. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!