Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bele folyhatott a víz a...

Bele folyhatott a víz a tüdőbe? Mi lenne a tünet?

Figyelt kérdés
Ívás közben próbáltam levegőt venni valamiért nem tudom miért... Amikor már épp nyeltem a vizet. Bele folyhatott a tüdőmbe? Gondolom hogy nem mert már nem élnék szerintem de én nagyon parázós forma vagyok... Bele folyhatott lehet valami tünet stb?

2016. febr. 3. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem hinném :)
2016. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem került bele annyi, amennyi gondot okozhatna.
2016. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi lesz a belekerült vízzel ha egyáltalán belekerült ?
2016. febr. 3. 21:30
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
hát ha nem nyeltél félre, tehát ha nem kezdtél el köhögni attól hogy elnehezült a tüdőd és alig tudsz levegőt venni, akkor nem ment bele a víz.
2016. febr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugi! Ha levegőn kívül bármi belemegy a tüdőbe, akkor reflexből addig köhög az illető, ameddig ki nem jön. Kis víz, köhögés, krákogás, nem valószínű, hogy komoly lenne. Legrosszabb esetben tüdőgyulladás lehet idegen test bekerülésétől. Fulladás nem játszik ilyenkor már.

Aludj nyugodtan! Jóéjt! :-)

2016. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha velem is megesik ilyen, de nem felre nyeltel nem ment a tudosbe víz. Hanem a gyomrodba ment a vizzel egyutt lenyelted.
2016. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2016. febr. 3. 21:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem, max 1-2 korty vízről van szó. Ha esetleg bekerült, akkor sincs baj hamar felszívódik, nem okoz semmilyen problémát.
2016. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!