Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miert nem mulik el?

Miert nem mulik el?

Figyelt kérdés
Kis koromban mindig tele voltam lila foltokkal, es 1-2nap alatt el is tűntek. De most ütés nelkul is vannak foltjaim, es ha esetleg beutom magam egy kicsit is akkor eleg nagy lila foltom lesz utanna. Most egy 5-6 napja beutottem a lábamat es olyan 4cm hosszusagu, es 3cm vastagsagu lett, nagyon faj ha kicsit megnyomom, es kemeny, amikor beutottem ra par percre ott volt a veralafutas, es azota ugyanugy nez ki. Semmit nem valtozott.

2016. febr. 5. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne pl. véralvadási vizsgálatokkal utánanézni mi a gond.

Ha beütöm magam akkor jegelem, heparinos kenőccsel bekenem, hogy ne tokosodjon be a vérömleny, mert akkor később begyulladhat.

Fordulj orvoshoz vizsgáltasd ki/meg.

2016. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ütés nélkül is vannak foltjaid, akkor hétfőn menj el a háziorvoshoz, vérkép kellene, mert súlyos betegség is okozhatja, ne hanyagold el.
2016. febr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!