Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen érzés, illetve milyen...

Milyen érzés, illetve milyen tünetei vannak, ha részlegesen elszakad a térd oldalszalagom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Aktívan sportolok a hét napból 6-ot, két különböző sportot űzök. A vasárnap volt ezen a héten is a pihenőnap, mint mindig. Szombaton már kicsit feltűnt, hogy kissé fáj a bal térdem. Nem ügyeltem rá, gondolván biztos csak edzés utani szokványos fájdalom. Hétfőn reggel már nem tudtam ráállni a bal lábamra, a térd kalácsom alatt, mellette jobb oldalon egészen a hajlatomig terjedő iszonyatos fájdalom. Csak úgy tudok bicegni vele, ha egyenesen tartom az egészet, viszont akkor is olyan mintha egyfolytában a térdem kibicsaklana, és mintha folyton roppanni akarna, csak nem roppan. A fordulás is nehézkes, mert akkor is belenyilal a fájdalom. Ma voltam orvosnál, aki csak annyit mondott csont eltérés nem látható, pihentessem. Akinek volt már hasonló tapasztalata, kérem írja le.

2016. febr. 9. 17:45
 1/2 anonim válasza:
MR vizsgálat többet mond, szerintem azzal kéne próbálkozni!
2016. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom aktuális-e még, de ezek a tünetek valóban oldalszalag sérülésre utalnak. Nekem 3 hete szakadt el az oldalszalagom és nekem is ezeket a tüneteket produkálta, azzal a különbséggel, hogy egyáltalán nem tartotta a térdet, nem csak kibicsaklott kicsit.
2016. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!