Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Beveretm a kislábujjam,...

Beveretm a kislábujjam, etörött? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2napja nagyon erősen belerúgtam az ajótba- futottam kifele, és véletlenül történt..- azóta nagyon feldagadt a kislábujjam, és tele van kék-zöld foltokkal. Ma egy kicsit lement a daganat, de még mindig kifele áll-egy kicsit ki van fordulva- de mozgatni tudom, és már nem fáj annyira ha mozgatom, csak akkor fáj ha ráállok.

Nem tudom, hogy elvan-e törve, vagy csak megzúzodott? Orvoshoz nem mennék ha nem kell, azt olvastam, hogy ha el is van törve akkor sem kell sok mindent csinálni, max. összekötni?


2016. febr. 16. 13:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Ránézésre max 20 fokkal áll kifele, de lehet, hogy csak azért, mert 2-3x akkorára dagadt, és csak emiatt áll kifele. A fájdalom meg nem volt olyan nagy, csak miután belerúgtam az ajtóba pár percig. Azért nem hiszem, hogy törés, e ki tudja...
2016. febr. 16. 13:14
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Ennyi eszed van, orvoshoz ne menj véletlenül se...
2016. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
attól még, hogy nem csinálnak vele semmit igazán ellátogathatnál egy dokihoz. lehet adna tanácsot mit csinálj vele.
2016. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem több, mint 1 hétig fájt és dagadt, ugyanígy jártam, nem bírtam cipőt felvenni, borogattam, felpolcoltam és kb 2 hét alatt rendbejött.
2016. febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!