Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Letapadt Achilles ínnal hova...

Letapadt Achilles ínnal hova forduljak?

Figyelt kérdés

Kb egy éve szenvedek vele. Voltam ortopéd orvosnál többször is, de nem szeretnék hozzá többet visszamenni. Először elküldött rtg besugárzásos kezelésre, ami semmit nem használt. Másodjára adott egy injekciót, ami hatott is, vagy két napig... aztán már nem. Illetve javasolt sarokemelőt, ami bizonyos szempontból így télen jó, mert cipőbe belefér, de nyáron nem tudom mi lesz. Igaz, sarokemelő nélkül meg járni is alig bírok. Tegnap betelt a pohár, negyed órát tornáztam (Leslie Sansone-féle walk) és reggel alig tudtam elindulni.


Hova forduljak, kihez menjek? Annyira elegem van már ebből, hogy folyton fáj. Imádok gyalogolni, régebben majdnem minden nap mentem egy órát (valszeg akkor alakult ki ez a dolog nálam) de most esélytelen. Ja, mkndkét lábam érintett, a jobbon hátul van egy nagy kemény pukli is.



2016. febr. 19. 20:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!