Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől fáj még a kezem?

Mitől fáj még a kezem?

Figyelt kérdés

Vagy 2-3 hete ráesett a szék a kezemre.Az után ugye fájt 1-2 napig aztán besárgult azon a részen utána meg már csak akkor fájt ha hozzáértem.Aztán utána átment barnába utána elmúlt és nem igazán éreztem hogy fájna.Múltkor(3napja) megint nagyon éreztem hogy fáj.Ez már egy hete így van de már nem sárga se barna se semmi csak ha hozzáérek akkor fáj.Mozgatni tudom így e téren semmi baja.Ma mikor haverom jobban megszorította a kezem azt hittem összeesek annyira fájt.Mitől lehet ez?Annyira ráesett volna a szék? Normális ez hogy ennyi ideje fáj?


Úgy történt a baleset hogy felálltam a székből és a fülesem vezetéke beleakadt a lábamba és megbotlottam aztán elestem és rántottam magammal a széket de a kezemmel meg akartam tartani a széket hogy ne essen a fejemre és az alkaromra eléggé ráborult.



2016. márc. 3. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

A következőket kell tenned:

1: kikapcsolod a gépet,

2: elmész röntgenre.

Lehet, hogy csak egy nagyobb zúzódás, de lehet repedés, sőt, akár törés is. Egy röntgennel ki lehet mutatni, ha nagyobb a baj!

2016. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1.válaszoló

Nem igazán értek ehez sőt kicsit sem.De ha el van törve akkor mozgatni sem bírnám.Nem?

2016. márc. 3. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindig! Ha a csukló törik pl., akkor valószínűleg nem tudod mozgatni. De ha az alkarod, akkor lehet, hogy csak fáj, ha hozzáérnek, de tudod mozgatni. "haverom jobban megszorította a kezem azt hittem összeesek annyira fájt". Ebből én minimum egy súlyosabb zúzódásra gyanakodnék, de egy röntgen nem ártana meg.
2016. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszi a választ!Végülis belehalni nem fogok egy röntgenbe szóval el fogok menni.:)
2016. márc. 3. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól teszed! Ha rosszul forr össze (ha ne adj Isten eltört), az később problémákat okozhat...
2016. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!