Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Most volt szájműtétem,5...

Regisztrálok kérdése:

Most volt szájműtétem,5 öltéssel varrták össze. Az orvos legfontosabb utasítása az volt, hogy 1 hétig ne érje csapvíz egyáltalán. Az alvadt vért mivel tisztíthatom le róla?

Figyelt kérdés
De igazából most napokig itthon leszek, szóval ha nem higiénikus semmivel sem, akkor úgy hagyom, amíg ki nem esik a varrat.
2016. márc. 8. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyet még nem hallottam, nekem is műtötték már fogamat kétszer is, de már másnap fogat mostam, sőt, a seb körül is, ki sem bírnám 1 hétig fogmosás nélkül.

Forralj vizet és ha lehűlt, akkor azzal moss fogat, szerintem már holnap reggel lemoshatod az alvadt vért, persze a sebet ne mosd. Nem kérdezted, hogyha csapvíz nem érheti, akkor pl ásványvíz igen? Ha vizet iszol, akkor is éri víz a sebet.

2016. márc. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!