Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fáj a karom, valami komolyabb...

Fáj a karom, valami komolyabb baj is lehet?

Figyelt kérdés
Ma sporton végre eltudtam kosarazás közben érni a gyűrűt,meg is kapaszkodni rajta.Nagyon örültem mivel eddig ez nem sikerült,és minnél többször próbálgattam ráugrani megragadni a kétkezemmel és "lerántani" a gyűrűt (mintha zsákolnék).De egyik alkalommal szó szerint melléfogtam,és leestem a földre,mintkét karomra.A jobb karomon a vállam néhány mozdulatnál fáj,az izmom pedig akkor fáj ha valamit lepróbálok nyomni (kinyújtom előre 90 fokos szögben és ha lepróbálok nyomni valamit akkor rohadtul fáj az izmom pl. szappannyomó-t (az amit ha lenyomsz jön ki a szappan) megpróbálom lenyomni,szinte nem bírom mert annyira fáj.Valami komolyabb baj is lehet,vagy hagyjam hátha jobb lesz pár nap múlva?Azért elég jólenne ha egy két napon belül helyre jön mert van kosáredzésem.

2016. ápr. 18. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el sebészetre, megnézik, meg kell röntgenezni.
2016. ápr. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!