Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » El kell mennem sürgősen...

El kell mennem sürgősen orvoshoz a lábfejemmel, vagy elég a borogatás?

Figyelt kérdés

Akinek volt már hasonló, írja meg mit tegyek vele, mit kenjek rá. Tegnap délután kezdett fájni, ma reggelre lett jobban feldagadva, meg besárgult. Rá bírok állni, csak ha lépek okoz kisebb fájdalmat.

Tegnap jógám volt, ott is lehet meghúzhattam.


[link]


[link]


[link]


[link]



2016. ápr. 27. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csonthártyagyulladástól kezdve, ránduláson át, egészen a nyáktömlőgyulladásig igazából bármi lehet.

Bár.. a sárgulás már nem túl bíztató, a biztonság kedvéért szerintem menj el.

Ha ott azt mondják, nincs semmi komolyabb baja, akkor borogasd, használj rá lóbalzsamot, Flector gélt.

2016. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem kicsi fájdalommal kezdte aztán egyre rosszabb lett. Most vagyok 3 nap táppénzen. Voltaren kenőcsöt kaptam és Analgesin Forte tablettát (vényköteles).
2016. ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ha holnapra rosszabb lesz, elmegyek orvoshoz még aznap, ha pedig péntekig nem javul, akkor pénteken.

2016. ápr. 27. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!