Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Rosszul léptem és csak bicegni...

Rosszul léptem és csak bicegni tudok eléggé fáj sétálni alig tudok. Van erre valami gyógyszer? (borogatás, stb. )

Figyelt kérdés
Rosszul léptem a lábamra és csak bicegni tudok a tértem fáj semmi más de hogy ha behajlítom akkor fáj de hogyha nagyon behajlítom akkor már kibírhatatlanul fáj. Hogyha megnyomom a térdporc alatti csontot a sípcsont tetejét akkor is nagyon fáj. Mit csináljak hogy elmúljon ? menjek el orvoshoz borogassam vagy mi ?

2015. dec. 4. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
orvoshoz. addig is polcolás, jegelés, a jég és a bőröd között legyen valami ruha, hogy meg ne fagyjon a bőröd. biztos van otthon vmi kenőcs, amit szoktál kenni, ha fáj itt vagy ott. bátorság lenne itt írkálni gyógyszerekről, aztán meg kiderül, hogy allergiás vagy valamire, vagy kölcsönhatásban lenne valamivel, amit esetleg másra szedsz.
2015. dec. 5. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2015. dec. 5. 09:51
 3/3 A kérdező kommentje:
Most már kicsit enyhült a a fájdalom de még mindig csak bicegni tudok.
2015. dec. 5. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!