Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » S. O. S. Véletlen lenyeltem...

S. O. S. Véletlen lenyeltem egy fogkoronát tegnap hajnalban. Azóta hánytattam magam, azzal nem jött ki.2x voltam azóta WC-n, székletet átnéztem, semmi. Lehet, hogy el van akadva valahol? Biztosan ki fog jönni?

Figyelt kérdés

nagyon drága darab volt. viszont a lehető leggyorsabban ki kéne, hogy jöjjön, mert 2 (!) nap múlva elutazok, és ott már nem lesz lehetőségem átvizsgálni a székletet, semmi...

Mit javasoltok? volt már valaki hasonló helyzetben lenyelt dolgokkal? mit tapasztalt?


2016. ápr. 28. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Vissza akarod tetetni a szádba?! Ugye ezt csak az éjfél utáni mámor mondatja veled?!
2016. ápr. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hacsak nincs még meg a vakbeled, akkor előbb-utóbb kijön, akár észrevétlenül is. Tudtommal a vakbél az egyetlen hely, ahol az ilyen apró dolgok elakadhatnak, namost ha ott betokózódik, begyullad, akkor van gáz, mert abból lesz a vakbélgyulladás. De még meglévő vakbél esetén sem 100% hogy elakad a vakbélnél, úgyhogy szerintem kár ennyire parázni.
2016. ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megvan a vakbelem. annyi a baj, hogy ezt vissza kéne juttatnom a fogorvosnak, viszont 2napon belül külföldre utazok, így minél hamarabb kéne, mert ott nem lesz lehetőségem átnézni,hogy kijött-e...:S
2016. ápr. 28. 16:26
 4/5 A kérdező kommentje:
a gyomorsav lehetséges, hogy kárt tesz benne? esetleg teljesen felismerhetetlenné teszi, hogy azt se fogom tudni,ha kijön..?
2016. ápr. 28. 16:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálkozhatsz valami hashajtós vízzel (pl Mira, Ferenc József).
2016. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!