Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha terhesség alatt megégett a...

Ha terhesség alatt megégett a bőröm tényleg látszani fog a gyereken? Valaki tapasztalta?

Figyelt kérdés
2016. máj. 4. 21:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Csak logikusan végiggondolva szerintem ez baromság.
2016. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
nem. de nem tudom eddig hogy maradtál életben.
2016. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Igen, és a napozáskor is lebarnul a magzat, tehát szoliba se járj... (sarcasm)
2016. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

Erről egy vicc juta az eszembe..

A gyerekek beszélgetnek az óvodában.

Juliska mondja a többieknek.

-Nekem azért az eper a jelem, mert amikor anyukám hasában voltam, ráesett egy eper a hasára, és a hátamon ott az eperfolt.

Tibike mondja:

- Nekem azért szőlő a jelem, mert amikor anyu hasában voltam, ráesett egy szőlő a hasára, és az arcomon a folt az egy szőlőfolt.

Móriczka mondja.

- nekkkkkeeemmmm azzzzíírttt zzzzooooongggoooorrrraaa a jjjjjjjjeelllemmm.....

na ennyit a hülyeségről..

2016. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mennyi okos ember!Szoliba eszembe sem jutna menni.Hogy maradtam eddig életben?Talán inkább téged hogy hogy nem tettek el eddig láb alól a kedvességed miatt!?
2016. máj. 5. 10:50
 6/20 anonim válasza:
100%
Nem szeretnék tanulatlan bunkónak kiesni, nem hiszek a babonákban, a ráolvasásokban a szemverésben meg a hasonló dolgokban. Saját tapasztalatomat tudom csak leírni. Terhességem 5. hónapjában tojásos kenyeret sütöttem reggelire, ügyetlekedésem folytán rámfordult (a hasamra) a palacsintasütő. A kislányom hasán tűzfolt volt amikor megszületett teniszütő formájú (mint a palacsintasütő). Amikor az orvos a kezébe vette megkérdezte hogy talán megégettem a hasamon a bőrt? Szerintem erre nincs magyarázat. Még ma is megvan a folt a hasán, igaz ma már halovány. A lányom ma már 31 éves anyuka.
2016. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ezt én is így tudom. Amikor édesanyám a hugommal volt terhes, akkor faterom hülységbl egyszer megcsípte az alkarját, ami erősre sikeredett és aztán hugomnak ott lett is egy kisebb foltja.


(Aki "logikusan gondol végig itt dolgokat", az gondolom jobb esetben 4 évig tanult bioszt és szart sem tud a témáról - vagyis ha logikusan gondolkodna, akkor ki sem nyitná a száját...)

2016. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Istenem! Mennyi liba!

Azért van ennyi buta gyerek, mert ezek mind szülnek!

2016. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Szia, írok privátban,mert eddig nem kaptál érdemben gazdag választ.
2016. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak babona, és azt, hogy mitől alakul ki folt vagy anyajegy a gyerekeken, minden kultúra másként magyarázza. Van egy afrikai barátnőm, és azt mesélte, náluk úgy tartják, hogy ha megijed valamitől az anyuka, olyan alakú folt lesz a gyerek bőrén, pl. kutya. De sajnálom, hogy ilyen stílusban írtak itt fentebb Neked, remélem, nem rontották el a napodat a "kedvességükkel".
2016. máj. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!