Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez menstruáció előtti tünet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez menstruáció előtti tünet? Valaki tapasztalta már ezt?

Figyelt kérdés
26 nap körül vagyok (az utóbbi ciklusom 29 napos volt), és az lenne a tünetem, hogy a méhem körül, tehát egészen lenn, furcsa tompa fájdalmat érzek. Főleg jobb oldalról, de néha többi részen is. Nem nagyon voltak még ilyen tüneteim. És ez a nem állandó, csak néha előjön. Néha olyan, mintha fell lenne puffadva, mintha levegőt fújtak volna belé. Óvszerrel védekezek, sőt ebben a ciklusban valahogy úgy alakult, hogy mindig kivette a barátom, mielőtt elment volna. Nem tudom, miért tört rá ez a stressz, annyira nem jellemző, de eléggé felkaptam a vizet mindenen az utóbbi napokban, lehet, az is hozzájárult. Valakinek volt már ez a tünet, és meg is jött neki, szóval nem volt terhes?

2013. aug. 9. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor mi a baj?
2013. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is szokott néha fájni, ettől még nem biztos hogy terhes vagy
2013. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Liz* ***** válasza:
Szerintem ez csak a mensi előtti hasfájás lesz, hiszen 3 nap múlva kellene megjönnie, szerintem várjál addig, ha késik vagy még mindig úgy érzed valami nincs rendben, menj el nőgyógyászhoz.:)
2013. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!