Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fagyási sérülést szenvedtem....

Fagyási sérülést szenvedtem. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Üdv, a minap a munkában a fagyasztószekrényből ki kellett vigyek egy nagyon súlyos, és fagyott fém dobozt. Nem engedhettem el, mert különben lezúg a lépcsőn... Konyharuhán keresztül fogtam volna, de az meg félrecsúszott. Szóval iszonyatosan "lefagyasztotta" a kezem, és most így néz ki: [link] (A ,,karcolások" is innen származnak.) Érzékeny is a terület, illetve ugye ez a pirosság...Eszerint a cikk szerint másodfokú a fagyási sérülésem: [link]


A kérdésem, hogy van-e valami krém, vagy ilyesmi, ami gyorsítaná a gyógyulást? :)



2016. máj. 17. 01:44
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Mutasd meg orvosnak.
2016. máj. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hmm, lehet, hogy az lesz. Valahol az 1. és 2. fokú határán van szerintem. Itt van két jobb kép:

[link]


[link]

2016. máj. 17. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!