Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ettől nem lehet vérmérgezést...

Ettől nem lehet vérmérgezést kapni igaz?

Figyelt kérdés
Le borotváltam az arcomról a pici kőműves bajuszt és utána elöblítettem de maradt közte szőrszál és oldalról végighúztam az ujjam de túl erős lett és elvágta a hüvelykujjam 5 csík lett rajta nem vérzik csak pár bőr réteget át vágott ugyan nem vérzik de ilyen nedves szóval kérdés. Ha nem vérzik akkor nem is kaphattam igaz? Meg borotvától amúgy se kéne azt kapnom nem? Így nem kell mennem tetanusz oltásra? Bocs ha hülyeséget kérdeztem, de aggódós vagyok és beképzelek magamnak ilyen hülyeségeket.

2016. máj. 17. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz attól, hogy a borotva elvágta a bőrödet. :)
2016. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Velem is előfordult már ilyen, nem lesz semmi bajod tőle. :D
2016. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Milyen az a kőműves bajusz? Kíváncsivá tett :D
2016. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :DD.

Utolsó xdd azt nevezem legalábbis én annak akinek így csak az ajka fölött van egy pici ilyen világos gyenge szőr , és csúnya természetesen, képet sajnos nem találtam hozzá neked:D.

2016. máj. 17. 21:11
 5/6 A kérdező kommentje:
magyarul akinek nem fejlődött még ki rendesen és mégis van csak nem borotválj xd.
2016. máj. 17. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:

A tetanusz és a vérmérgezés két teljesen külön dolog.

Jó tanács a jövőre: ne dobálózz olyan szavakkal amiket nem értesz, vagy nem tudod mit jelentenek, mert hülyének fognak nézni.

2016. máj. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!