Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi csíphetett meg?

Mi csíphetett meg?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 3 napja egy padon ültünk, mikor valami megcsípte a nyakamat, eléggé fájt. Nem láttuk mi volt az, de nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget. Másnapra azt éreztem, hogy izomlázam van, de nem végeztem olyan tevékenységet amitől ez bekövetkezhetett volna. Ezt követő nap ahogy mélyebben vettem levegőt a mellkasomnál szúró érzést vettem észre és fáradékonyságot is észleltem, ekkor kezdtem el a csípésre gyanakodni.

2016. máj. 21. 12:46
 1/1 anonim válasza:
Lehet, hogy darázs csípett meg, vagy talán valami vadabb rovar. Nem tudom pontosan, de egy biztos, hogy a mellkasodnál a szúró érzés az nem a csípés miatt van. Ha kibirhatatlanul rossz, akkor irány az orvos!
2016. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!