Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kell ezzel dokihoz menni?

Kell ezzel dokihoz menni?

Figyelt kérdés

Pénteken volt egy meccsünk ,ahol sikeresen fejbe rúgtak de nem volt vészes. Hazajöttem rá egy órára bealudtam.Most keltem fel ami nekem fura mert nem vagyok nagy alvó. Zavar mert átaludtam a napot . Nem így terveztem.Volt egy csomó nem fogadott hívásom de egyiket sem hallottam. Ezt leszámítva jó vagyok .Fáj a fejem ,de ezzel dokihoz menni szerintem pofán röhögne.

Kell rosszra gondolnom vagy járt már más is így?



2016. máj. 22. 01:43
 1/5 anonim ***** válasza:

velem is voltmár hogy annyira mélyen tudtam aludni hogy nem érzékeltem a fülemtől kb 20centire lévő telefon csörgését :D


ezzel nemkell menned dokihoz

2016. máj. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Háááát fene tudja . Nekem is volt már de azért másfél nap átalvása az sok.Lehet hogy a házorvost azért felhívnám mi legyen.Hol rúgtak fejbe?
2016. máj. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha elmennél orvoshoz, ha fáj a fejed és ennyit aludtál, akkor jobb ha megnéz orvos, nem fog pofán röhögni.
2016. máj. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha pénteken volt és még fáj a fejed akkor menjél el. Lehet egy agyrázkódás aminek komoly szövödményei lehetnek. És miért röhögne pofán?
2016. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2/ a tarkòm felett szedtem be.

4/ Azért mert ez a dokik szemében jelentéktelen dolog . Aki labdát rùg annak benne szokott lenni a pakliban.

2016. máj. 22. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!