Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit csináljak a boka serulesem...

Mit csináljak a boka serulesemmel? Balettozni tudok meg a baletterembe futni es terepen meg menni is alig tudok. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Mar több mint egy eve fordult ki a bokam. A kulboka szalagom megnyúlt es mar nem fog visszamenni. Voltam mar fizikoterapian es nem segitett az sem. Anyukám nem hiszi el hogy fáj. Mit csináljak hogy higyjen nekem. A suliba elég kemeny a tesi es nincs felmentesem. Nem akarom egész életemre tönkretenni a bokam. A szüleim nem engedik meg a műtétet.

2016. máj. 23. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy a szüleid nem engedik a műtétet? Aztán majd ha bicegve meg sántítva jársz felnőtt korodban nyugtázva nézik? Ha műteni kell, műteni kell. Nincs mese. Olyan laza izülettel bármikor elszakadhat a szalagod, akár a csontod is eltörhet, ha úgy lépsz. Keressetek egy jó ortopédust, aki megmondja kell-e műtét.
2016. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltunk mar 2 orvosnal is. 15 eves vagyok es meg nem javasolják a műtétet, de en mondtam anyaeknak hogy szeretném de nem értenek velem egyet.
2016. máj. 24. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!