Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehetséges, h megrepedt a...

Lehetséges, h megrepedt a kéztőcsontom?

Figyelt kérdés

Kb 1 óraja elèggè felidegesített valami ès ököllel akartam rávágni az asztalra...de a jobb kezemmel nem egèszen oda sikerült vágnom, hanem rácsaptam az asztal szèlère ökölbe szorított kèzzel ès az ütès pont a kèztőcsontomat èrte. Nagyon fájt,lehet ciki de majdnem elsirtam magam! Azután meg egy olyan 10 percig pirosos színe volt ès színte forró volt. Mostmár elègge bevan dagadta,talán mèg egyre nagyobb is! Támaszkodni nem tudok rajta mert ahogy leteszem az asztalra nagyon fáj! Gyengèden tudom csak ökölbe is szorítani..az előbb próbáltam mosogatni de akkor is rettentően fáj!

Eltörhetett?? Vagy inkább csak repedès?!

Vagy csak szimplán túlreagálom az egèszet ès csak egy zúzódás vagy hasonló??

Előre is köszi a válaszokat.



2016. máj. 24. 18:52
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Csak anyumat ismerve lehet azt mondja h folosleges..mert mar voltam repedtujja,zuzodott csukloval es ujjal is a sebeszeten...szval
2016. máj. 25. 06:25
 12/20 anonim ***** válasza:
Anyukád nem orvos, nem mérvadó a "javallata".
2016. máj. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Holnap reggel megyünk a sebèszetre...mèg mimdig ugyanolyan puffadt...:$

Na majd holnap kiderül mi baja..

2016. máj. 25. 17:27
 14/20 anonim ***** válasza:
Most egy pár hétig a másik kezedbe kapod a fagyit
2016. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hát kb. De mèg jó,hogy a jobb kezem sèrült ès nem a ball mert avval irok. Am mèg ha nem is tört el,de megrepedt akkor gipszet kapok?? :/
2016. máj. 25. 22:21
 16/20 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy eltörik, vagy csak reped a csont, össze kell forrnia. Igen, gipszet kapsz. Ha mázlid van, csak két hétig lesz fönt és mehetsz is a strandra oskola végeztével.
2016. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Megjártuk a sebèszetet. Eloszor az orvos is azt hitte,h tores de a rontgen utan kiderupt,hogy csak zuzodas epvileg :) Nekem aztan jo eros csontjaim vannak :)
2016. máj. 26. 12:36
 18/20 anonim ***** válasza:
Akkor szerencsés vagy, ha a csontjaid ilyen jó erősek, akkor most kezdj el dolgozni az idegeid megerősitésén, hogy ne csapkodj meggondolatlanul mindenféle asztalok szélére :-) mielőbbi gyógyulást
2016. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Reméljük, hogy sokat látott, tapasztalt orvosnál voltál és nem nézte be. :) Gyógyulj!
2016. máj. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Hát igyekszem :) máskor ha csapkodni van kedvem előveszem a párnám ;)

Köszi,igyekszem! :) Pihentetem,jegelem,vigyázok :) :)

2016. máj. 27. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!