Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Véletlenül lenyeltem egy...

Véletlenül lenyeltem egy citrommagot. Ilyenkor mi várható?

Figyelt kérdés
ma reggel ittam a kis mézes,citromos teámat ahogy szoktam, és egyszer csak észre vettem hogy, nincs benne a citrom mag pedig benne volt még előtte... és nem emlékszem mikor nyeltem le. Pedig nem volt kicsi, nagy volt. Valaki tudna valamit mondani hogy, mire számíthatok ezzel kapcsolatbann?

2016. máj. 27. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, szép citromfa nő a hátadra.
2016. máj. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Széklettel távozni fog, én már nyeltem le citrommagopt és elég sok cseresznyemagot is.
2016. máj. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Semmi bajod nem lesz tőle.
2016. máj. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A citrom magja azalicilsavat tartalmaz, aminek a fő összetevője az aszpirin. Egy kicsi fájdalomcsillapító hatása van.

Ezenkívül ki szokták vonni a hatóanyagát különféle gombás problémákra, de be lehet vetni a fonalférgek ellen is.

Nagy mennyiségben viszont ellenjavallt a fogyasztása.


Tehát összességében előnyödre válhatott volna ha a gyomrod összerágás nélküli állapotban fel tudná dolgozni, de nem tudja..

2016. máj. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül kiszarod
2021. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!