Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Azt szeretném kérdetni áramüté...

Azt szeretném kérdetni áramütéstől lehet e komolyabb bajom?

Figyelt kérdés

Kb. 10 perce a fürdőben hozzányultam az eggyik égőhöz nem vizes kézzel csak úgy simán mert helyére akartam csavarni.

Viszomt amikor hozzáértem az ujjvégemet 1 pillanatra megcsípte az áram azon a helyen most van 1 1×1 mm es hólyag.Ebből lehet komolyabb következmény is?

Előre is köszönöm a normális válaszokat.


2016. máj. 1. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek konkrét súlyos következménye nincs (eltekintve a sebgyógyulástól), viszont valami komoly probléma lehet a fürdőszobai elektromos hálózattal vagy a te "hozzá nem értéseddel", mert egy égő becsavarása ilyen esetet nem okozhat, csakis abban az esetben, ha nincs az elektromos hálózat leföldelve vagy te közben hozzáértél valami fém szerelvényhez, földelt tárgyhoz stb.
2016. máj. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat hat igaz nem értek hozzá 14 èves vagyok és nem villanyszerelőnek készülök.
2016. máj. 1. 10:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azonnal orvos főleg ha látszik a ki/belépési pont. Lehetnek egyéb követkemzények!
2016. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat már elmúlt az belépési ponz de kilépési pont nem volt vagy nem láttszik és 1 hét után sincs semmi bajom!
2016. máj. 5. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!