Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha egyszer bevertem a farcsont...

Ha egyszer bevertem a farcsontom, normális dolog a visszatérö fájdalom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még év elején történt velem egy kis baleset, és beütöttem a fenekem...pár napra rá nem tudtam se ülni rajta, se feküdni, azt felismertem, hogy a farcsontom fáj, és be is volt dagadva, volt rajta egy csomó. Elmentem orvoshoz, megröntgenezték, hogy nincs-e eltörve, vagy mgrepedve, de nem volt semmi baja,azt mondták a duzzanat is az ütödés miatt van, majd ekmúlik, és kb 2 hétre rá el is múlt. Viszont pár hónapja megint elöjött ez a fájdalom, a duzzanattal együtt, tartott egy hétig, borogattam, stb (hátha megint bevertem)és mgint elmúlt. Viszont most megint elkezdett fájni, ahogy ülök, és most tuti nem vertem be sehova, szóval kicsit ideges vagyok, hogy mi lehet. A csomót, vagy duzzanatot egyelöre még nem érzem. Ha bárkivel történt már valami hasonló eset, kérem írjon! Az ide nem illö megjegyzésektöl kíméljetek, köszi!

2016. jún. 19. 22:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!