Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hány nap alatt múlik el a...

Hány nap alatt múlik el a leégés? és valami praktikákat tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
Pont judo edzőtábor előtt égtem le, valami gyorsan ható praktikát tudtok javasolni?

2016. jún. 24. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Két-három napig fájni fog, utána is kerüld a napot, pólóban menj a napra, és kenjed magad.
2016. jún. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Panthenol spray, esetleg körömvirág krém, vagy aloe vera. Mást házi praktikát ne nagyon használj. Ha kimész az utcára akkor fedjed az összes részt ami leégett. Legjobb, ha hűvös szobában ücsörögsz.. ha ez lehetséges. Zuhanyozz kb. 25 fokos vízben és igyál nagyon sokat.

Kezdjél el nagy adagban béta karotint szedni (az A vitaminnal szemben ezt lehet szinte bármilyen mennyiségben, vagy egyél sok sárgarépát), hogy ne égj újra meg a táborban.

2016. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én konkrétan vörösre égtem. Bepanthen sensiderm krémmel bekentem magam este, másnapra eltűnt a pirosság, és a fájdalom is elmúlt!

Nem túl olcsó krém, de ennyit megért nekem bőven.

2016. jún. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hu! Nagyon köszönöm az eddigi GYORS válaszokat! :)
2016. jún. 24. 12:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az Irix spray vált be a legjobban.
2016. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!