Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Műtötték a lábujjam 1 hete...

Műtötték a lábujjam 1 hete leszedték a körmöt, tudok vele strandra menni? Bele lehet menni a vízbe? Nem fertőződik el?

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 13:03
 1/3 szamo77db ***** válasza:
Nekem már vagy 10x vették le a körmöm, azt mondom, légy türelemmel, semmi strand meg ilyenek! Nekem az első alkalommal vadhús is nőtt rajta, mert elhanyagoltam (féltem), azt is lekaparták. A körömházam szélét kiirtották. Kb. 4 hét múlva tudtam egy puha farmercipőt húzni rá. És bicegve elmenni egy osztálytársamhoz. Aki persze nem volt otthon. Még jó, hogy a nyári szünetben tették rendbe a lábam, mert ha nem így lett volna, minimum 3 hét hiányzást jelentett volna a gimiből. Azt pedig nem lett volna egyszerű pótolni. Úgy hogy vigyázz a sebedre és fogadd meg a szavam!
2016. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nekem már egyáltalán nem fáj amikor meg csinálták akkor sem fájt már. Meg mindig cserélem rajta a kötést nem hanyagolom el. Ezért kérdezem hogy a vízbe el fertőződhet e?
2016. jún. 25. 13:38
 3/3 anonim válasza:
Igen elfertozodhet inkabb pihentesd picit :)
2016. júl. 12. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!