Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tegyek nagyon fáj a...

Mit tegyek nagyon fáj a gerincen!?

Figyelt kérdés

Már egy hete hogy az edzőterembe guggolaskor megfajdult a gerincen mellett(nagy súllyal guggoltam,gondolom rossz mozdulat miatt történhetett)

az olyan mozdulat mint a lehajolas pl nagyon fáj.Nem tudom mit tehetnék.Jegelem,kenjuk is,de holnap mindenképp elmegyek orvoshoz,bar azon kívül hogy pihenést rendel el még gyógyszereket ír fel,mast nem tudd tenni

Valami hatásos módszert nem tudtok esetleg?

Mindenem az edzés,de igy nem megy.



#gerincfajdaalom
2016. júl. 3. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

angol, de gondolom magyarul rá tudsz keresni

https://www.youtube.com/user/JDCav24/videos

szerintem ő a legjobb

core, back a kulcsszó

2016. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1) Orvos!

2) Utána jöhet a többi, megmondják mit lehet, pl. fizikoterápia, gyógytorna, rosszabb esetben műtét.

3) Hosszabb távon ezek után és alapján kell megszervezned az edzést. Ajánlott : [link] Nekik lehet írni is (persze a leletek után), tudnak segíteni.

2016. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és semmiképp se a netes videók alapján öngyógyíts. Mindenképp egyeztess szakemberrel, sportorvossal / reumatológussal. A gerinc nem játék, le is bénulhatsz tőle.
2016. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!