Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tudok tenni a könyökömmel?

Mit tudok tenni a könyökömmel?

Figyelt kérdés
Régebben amikor elkezdtem otthon nyomni fekvőtámaszokat (kb 2 éve)nem volt semmi baj . Ahogy egyre többet csináltam már elkezdett ropogni a könyököm elég hangosan. Ma ár nem emlékszem hogy fájt volna, de szerintem nem,mert hiszen akkor elmentem volna orvoshoz. Ma ahogy elkezdtem edzeni mar az első nyomásnál is ropogott (Eddig csak terhelésnél ropogott), elég kellemetlen érzés , és enyhe fájdalmat is érzek. Ahogy végeztem a szériával már terhelés nélkül is ropog. Ebből lehet komolyabb baj? Hogyan tudnám helyre rakni a könyökömet? Esteleg Ízuletvédő segítene rajta?

2016. júl. 4. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj el a háziorvosodhoz, aki ad beutalót ortopédiára.

Igen, lehet belőle komolyabb gond is és emiatt ne próbálkozz orvos nélkül bármit tenni.

Ha majd a doki mindent elmondott neked, akkor már tudod, mire is számíthatsz, mi ez pontosan és gondolkodhatsz alternatív módszerekben is vagy ki tudod szélesíteni az orvos által javasoltakat.

2016. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sürgősen hagyd abba a fekvőtámaszozást és menj el reuma szakorvoshoz.
2016. júl. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!