Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gerincsérv vagy porckorongsérv?

Gerincsérv vagy porckorongsérv?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A napokban elkezdett fájni 1. lábazásom után lent a derekam majd a héten lábaztam mégegyett. A derekam táéka fáj, nehezen tudok lehajolni és ha sokáig ülök akkor is nagy a fájdalom. Nem zsibbad a lábam, és csak amikor megelem magaba a jobb lábamat akkor fáj. Félek, hogy gerinc vagy porckorong sérvem van... viszont a tünetek ahogy utána olvastam nem igen ugyan olyanok.. ma már bírtam thai boxolni is, rúgni ütni, meg mintha kicsikét jobb lenne.. 1 hete vna kb ez a fájdalom, mi a véleményetek?

2016. júl. 8. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, de ha ma már bírtál thai boxolni is, rúgni ütni, meg mintha kicsikét jobb lenne, akkor csináld azt. Hátha megjavul.
2016. júl. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De gondolom ha servem lenne akkor keptelen lennek erre nem?
2016. júl. 8. 09:29
 3/4 anonim ***** válasza:
hát, váll, core izom edzés
2016. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eros a hasizomzatom azzal gond nincs. Thai boxolo vagyok. Van egy erzekeny pont is a hatamnal ha megnyomom faj
2016. júl. 9. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!