Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Estél már le lépcsőn? Milyen...

Estél már le lépcsőn? Milyen sérüléseid lettek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 10. 11:48
 1/5 anonim válasza:
Estem, de nem volt olyan hatalmas esés, mert nem olyan hosszú a lépcső! Inkább úgymondanám seggen lecsúsztam rajta, de szerencsére nem lett Semmi bajom!
2016. júl. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bokaficam, 1 hétig nem tudtam utána lábra állni és még nagyon sokáig fájt a bokám.
2016. júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bal oldali szárkapocscsont törés, plusz inszalag szakadás, műtét, hat hét gipsz...
2016. júl. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megcsúsztam a lépcsőn és pont a farokcsontra estem. Meg is repedt. Vagy 2 hónapig nagyon nehezen tudtam csak leülni meg felállni. Eleinte a fekvésnél is zavart.
2016. júl. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem is egyszer. Egyszer fölfelé, mert megbotlottam, akkor a térdem alatt istenesen bedagadt. Aztán le, abból vállficam lett, mert reflexből egyből megkapaszkodtam, csak hülye, szőnyegborította lépcső volt, rajtam meg zokni. Aztán még egyszer ugyanott, abból semmi sem lett, mert fenéken csúsztam le. Meg egyszer a suliban is legurultam, de fel is pattantam, semmi bajom nem lett.
2016. júl. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!