Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokatörés utáni fájdalom....

Bokatörés utáni fájdalom. Miért ég?

Figyelt kérdés
Májusban 3 helyen eltört a bokám egy szalagszakadással kombinálva. 8hét fekvőgipsz után kivették az állítócsavart es lassan terhelhetem. Kérdésem az lenne, (mivel kerestem de sehol nem írtak ehhez hasonló kérdést vagy választ) hogy normális e, hogy ahhoz hasonló fájdalmat érzek (a bokám hajlatában, ahogy próbálom fel-le mozgatni), mintha leégett volna a bőröm?!

2016. júl. 13. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Mindenféle-fajta szokatlan fájdalmat fogsz még érezni.


(Sajnos nagyon tapasztalt vagyok ebben. :D)

2016. júl. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Letudnad irni a tapasztalataidat? Jelenleg meg mindig nem alltam ra mert annyira faj es felek, hogy ha nem kezdem el akkor visszavet a fejlodesben. :/
2016. júl. 16. 09:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Óvatosan el kell kezdeni terhelni minél előbb, különben egyre rosszabb lesz. Az inaktivitástól letapadnak az ínak, és egyre merevebb lesz a lábad. Már így is megtörténtek ezek, szóval olyan helyeken is fájni fog a terhelés hatására, amiknek amúgy közük nincs a törés helyéhez. De el fog múlni. :)

Gyógytornászhoz nem küldtek?

2016. júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, mert koliban tortent a baleset es a lakhelyemtol 100kmre levo korhazban mutottek. Vagyis gondolom emiatt. De holnap megyek ide a varosomba varratszedesre es megkerdezem, hogy tudnanak e segiteni.

Terhelni pedig minimalisan birom, vagyis lepni nem igazan tudok, foleg kezzel tartom magam, ha lepek. De mozgatni sokat szoktam (fel-le), meg jarkalgatni is mert sajnos cigizek. :D

Meg feketenadalyto kremmel kenem, azt olvastam, hogy az jo, de rettentoen szaritja a borom :/

Koszonom a tanacsokat! Szerinted mennyi ido, mire ujra tudok normalisan menni?

2016. júl. 17. 22:50
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos.. A doki azt mondta, hogy fiatal vagyok, nem kell gyogytorna. Ugyhogy tenyleg csak magamra es az internetre szamithatok.
2016. júl. 18. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!