Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogy vegyem rá az apámat,...

Hogy vegyem rá az apámat, hogy elmenjen dokihoz? Helyre jöhet még a lábujja?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap észrevettem hogy apámnak sebes a lába. Megnéztem, és már nagyon rosszul nézett ki.. a nagylábujjának az aljáról teljesen le volt jőve a bőr, és valami elfeketedett szivacsos állagú rész volt rajta.

Hiába mondtam neki hogy mennjen el orvoshoz, elviszem, hallani sem akar róla.. (72éves, nem orvoshoz járó fajta)

Lefertőtlenítettem a lábujját, bekötöttem, azóta lejött róla az elhalt hámréteg, és az egész lábujja szinte fekete. Van rá valami gyógyszer, vagy kenőcs ami segíthet rajta?



2016. júl. 14. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
apukád nem cukros véletlenül? vagy nincs súlyos érszűkülete? amit leírtál, az üszkösödésnek tűnik és azt sajnos le kell vágni. esetleg hívd ki hozzá a háziorvost, ő meg beutalja sebészetre sürgősséggel vagy valami.
2016. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már továbbterjedt egy 2 centit az elszíneződés.. de nem akar dokihoz menni.. veszekszik ha csak megemlítem.. meg azt mondja hogy elköltözik ha orvost hívok... nem tudom mit tegyek..
2016. júl. 19. 10:47
 3/4 A kérdező kommentje:
már kórházban van. Javaslom, senki ne várjon semmire, minél hamarabb hívjon orvost, mentőt, nem számít mennyire nem akarja a beteg,
2016. júl. 24. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:
épp ideje 10 nap eltelt már.
2016. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!