Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Rettenetes feszítő érzés van...

Rettenetes feszítő érzés van a hátamban mitől lehet?

Figyelt kérdés
Igazából fogalmam se volt milyen kategóriába írjam a kérdést, mert sehova se passzol. Szóval az a problémám, hogy tegnap a 14 éves kislányommal voltam otthon, más nem volt a lakásban. A lányom a szobájában volt, én meg vacsoráztam a konyhában. Kenyeret ettem, és annyira félrenyeltem a kenyeret, hogy fulladozni kezdtem. Azt hittem átmegy, de egyre rosszabb volt, és amikor már csak hörögni tudtam, akkor mentem be, "szólni" a kislányomnak. Aki szegény rettenetesen megijedt. Ütötte a hátamat, de már már annyira nem volt levegőm, hogy tényleg azt hittem itt a vég. Aztán lehajoltam és kaptam valamennyi levegőt, már tudtam köhögni, de nehezen lélegeztem. Aztán a kmentem a levegőre, a kislányom hozott nekem vizet, lassan iszogattam. Aztán egész nap szúrt a mellkasom ott ahol a kenyér megakadt. Estére elmúlt, de ma úgy ébredtem, hogy annyira feszít a hátam hogy valami hihetetlen. A mellkasom, kezeim nem fájnak de a hátam rettenetesen amikor nyelek. Lehet a sok köhögéstől? Várjak 1-2 napot?? És ha nem megy át, akkor persze elmegyek orvoshoz.

2016. júl. 16. 13:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!