Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hány napig fáj a térdem műtét...

Hány napig fáj a térdem műtét után?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lebaszásokat nem kérek hogy ez nem komoly kérdés-e. Tegnap műtötték a térdem porcgyűrű leszakadás miatt. Iszonyat nagy fájdalmaim vannak ott ahol felvolt vágva. 3 helyen van össze varva. Valami házi módszer nincs? Egy éjszakát kellett csak bent maradnom. Jelenleg itthon pihenek.

2016. júl. 21. 14:54
 1/3 anonim válasza:
jegelés, fájdalomcsillapító
2016. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kipróbálom. :)
2016. júl. 24. 08:50
 3/3 anonim válasza:

nekem 3 napja történt meg a térd artroszkopos műtétem.

Porcleválás illetve porcfelpuhulás miatt kellett műteni illetve szalag megnyúlás miatt. Elég nehezen tudom tornáztatni mert sajnos az a csípőm is elég beteg- éppen csípőprotézis előtt állok. A térdemben a fájdalom a 3 nap után elviselhető - de ha kicsit sétálok a lakásban persze (mert egy hetes szigorú pihenés van előírva, jegelés és pócolás) akkor rettenetesen kattog szinte minden lépésnél. S ez elég kellemetlen érzés:-( Én sem tudom mennyi a teljes felépülés egy biztos 3 nap múlva megyek varratszedésre gondolom akkor többet megtudok. Sajna én még egy izületi injekciós feltöltésre is be kellett nevezzek - :-( ami 1 db 58 000 ft és kissé félek a beavatkozástól mert az ,hogy az izületbe beadnak egy injekciót vszinű nem túl kellemes érzés:-(én is várok kül.tanácsokat okos ötleteket hátha valaki már túl van rajta és bevállt neki. előre is köszi a választ

2016. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!