Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen szövődmények lehetnek még?

Milyen szövődmények lehetnek még?

Figyelt kérdés
üzemi balesetem volt 8 hónapja vagyok táppénzen a lábammal. Beakadt a lábam egy acéllépcső alá ami bokától bokáig vágta. Bent azt mondták, hogy részben sérült az achilles inam is de a papírra egészen más van írva. Ugye összevarrták, majd rá 4 napra kiszedték a varratokat, sikeresen megcsúsztam és ismét felnyílt a seb, 2 naponta jártam kötözésre 2 hónapon keresztül de nagyon lassan gyógyult így kaptam egy fekvőgipszet ami fent volt kb két hétig. Utána se akart nagyon javulni így injekciós kezelésre kellett járnom, hetente kaptam egy szurit a talpamon keresztül, mivel azt mondták, hogy csonthártyagyulladásom van, ez tartott 4 hétig, majd egy kis pihenő, de nemhogy javult, inkább rosszabb lett, felírtak egy szilikonos sarokemelőt, de sokáig nem tudtam hordani mert még jobban fájt . Utána elmentem egy másik dokihoz, ő röntgenbesugárzást javasolt, mint kezelés...az segített, de amint lejárt a 6 alkalom rá két hétre ugyan úgy fájt a lábam. Most itt vagyok, hátam mögött 8 hónap kínszenvedés után, de még mindig fáj, a terheléstől fáj a másik lábam is, folyamatosan fel van dagadva mint a kettő, se cipőt, se zoknit nem tudok húzni. Most voltam egy másik dokinál, aki azt mondja hogy csak szimulálok, neki 100 ilyen esete volt már és ilyenkorra már az összes meggyógyult, úgy beszélt velem mint egy kutyával. Nem tudom mitévő legyek, lassan elérem az egy évet és még mindig nem százas a lábam, sőt most már a másik is nagyon fáj de akárhányszor említem az orvosnak, mintha megse hallaná. Nem tudom mitévő legyek...esetleg ötletek?

2016. júl. 23. 13:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!