Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a talpamon lévő seb?

Mi lehet a talpamon lévő seb?

Figyelt kérdés
seb van a talpamon már kb 1 hónapja.olyan mintha valami szúrás lenne vagy beleléptem valamibe.de nekem nem rémlik hogy beleléptem volna.Kicsit meg van dagadva ha hozzá érek fáj.Mintha valami fekete dolog lenne benne.Volt hogy nyomkodtam meg megszúrtam de nem jött belőle semmi.Körülötte keményebb a bőr.Környékbe nincs bőrgyógyász tudtommal úgyhogy nem tudom megnézetni vele.köszi a válaszokat előre is

2016. aug. 1. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Sebészet sincs? Ott kellene megmutatnod ha dagadt és fájdalmas, méghozzá mielőbb.
2016. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor az lesz szerintem.Csak érdekelnek a vélemények.
2016. aug. 2. 10:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak belemehetett a bőr alá pld egy hajszál. Az lehet elég hosszú, hogy egy hónapig se növi le a bőr, de elég szívós is, hogy nem hagyja magát kipiszkálni.
2016. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szőrös a talpam😂😂
2016. aug. 3. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!