Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elkapart anyajegyből mennyire...

Elkapart anyajegyből mennyire valószínű, hogy probléma lesz?

Figyelt kérdés
Az arcomon egy kisebb anyajegyem mellett kijött egy pattanás és azzal együtt az anyajegyem is elkapartam, nem sok "maradt" belőle. Kértem időpontot bőrgyógyászhoz, de csak 2 hónappal későbbre kaptam és nagyon félek... Nem szeretnék huszonévesen bőrrákban meghalni. Egyszer volt hasonló még gyerekkoromban, akkor is nagyon megijedtem, de emlékszek, hogy szépen begyógyult és nem lett belőle gond.
2016. aug. 7. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínű, hogy semmi probléma nem lesz belőle :) velem is többször előfordult már, mert eléggé zsíros a bőröm, így kaparászom magam mindenhol, de eddig még semmi sem történt. biztos ami biztos menj majd el az időpontra, de valószínű, hogy addigra már be is gyógyul :) kérj tanácsot tőle majd, hogy ilyenkor mit csinálj!
2016. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha vörösödik, viszket (esetleg később) akkor lehet belőle probléma.
2016. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fogsz bőrrákot kapni. A rák nem olyan betegség, ami csak úgy ripsz-ropsz "rátör" az emberre.
2016. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mire orvoshoz kerülsz valószínűleg meggyógyul. De azért mutasd meg bőrgyógyásznak.
2016. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!