Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Baj, ha laza a gipsz a lábamon?

Baj, ha laza a gipsz a lábamon?

Figyelt kérdés
1 hete tortem el a bokám, elmozdult, de szerencsére nem kellett megoperálni. A gipszem az elso napokban pont jó volt, de ma már annyira laza, hogy 1-2 ujjam már be is fér. Befolyásolja ez a gyógyulást? Nem mozdul így el a csont? Koszonom a válaszokat.

2016. aug. 7. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon laza, akkor persze, hogy baj, nem látja el a tartó funkcióját.
2016. aug. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lejebb ment a duzzanat a lábadon, azért lazább most már. De ez fekvőgipsz, nem? Mikor kapod a járógipszet?
2016. aug. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát ugy van, hogy a térdemig ér a gipsz. Azt mondták még ne lépjek rá, de egy keveset jarkalhatok, 5 napig mondtak hogy egyáltalán ne járkáljak vele. Nem tudom hogy ez járógipsznek számít e, mivel most torott el eloszor csontom. Koszonom a válaszokat. :)
2016. aug. 8. 10:48
 4/7 anonim válasza:
ha van a talpára téve ilyen műanyag bigyószerűség, akkor járógipsz. Ha nem nagyon lötyög a lábadok, akkor okés!
2016. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nincs rajta, de ha nem lépek rá, akkor mankók segítségével járkálhatok állítolag :) csutortokon megyek újra az orvoshoz, majd megkérdezem :) nagyon szépen koszi a segítséget :)
2016. aug. 8. 11:38
 6/7 anonim válasza:

Akkor nyugi, semmi baj, csütörtökön valszeg adnak másik gipszet addig meg nem lesz baja a lábadnak! :)


Sajna nekem már 3x volt eltörve a lábam, tapasztalat. Ált. 7-10 nap fekvőgipsz után mindig kaptam járógipszet 5-6 hétre. Arra már rá is állhattam meg mehettem vele.

2016. aug. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
durva :/ szerencsére nekem nem kellett fekvogipsz sem, de így is azt mondták hogy kb. 6 hét :)
2016. aug. 8. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!