Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet eltort vagy csak zuzodas?

Lehet eltort vagy csak zuzodas?

Figyelt kérdés
Tegnap este beleutottem a falba. (Igen tudom nem kellett volna, ideges voltam) a gyurus es a kisujjamnal a butyok kapta az utest, picit lejott ott a bor , egy nagyon minimalisan be is dagadt , de zoldulest meg lilulast nem latok. Elegge faj ha ugy mozgatom, befasliztam igy szinte egyaltalan nem faj. Nem igazan vagyok korhaz kozelbe azert kerdezem hogy bekene mennem mindenkeppen vagy nem tunik veszesnek a leirtak alapjan?
2016. aug. 8. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Innen látom a röntgenszememmel, hogy túl fogod élni. Azt viszont csak a sebészeten mondják meg, hogy eltört-e, és kell-e valamit tenni, hogy helyre jöjjön a pihentetésen túl.
2016. aug. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En az altalam leirtak alapjan kertem tanacsot , tisztaban vagyok vele hogy biztosat nem fogok megtudni. !
2016. aug. 8. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg? És az ezer hasonlót látott sebészorvos szerinted akkor mi a fészkes francnak küld be a röntgenre, ha az elmondásaid alapján is pontosan ki tudja deríteni, hogy mi van? Egyáltalán minek tartanak röntgent a kórházban, ha a beteged tudnak beszélni? Sőt némelyik mér írni is...
2016. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem te valamit nagyon felre ertesz ! En az altalam leirt dolgokrol akarok itt tanacsot kerni , hogy peldaul akinek tortent hasonlo esete az leirja. De ha azt irod menjek be a korhazba azzal sajnos sokra nem megyek. Ahogy le is irtam nem vagyok korhaz kozelbe tobb 40-50 km kene utaznom ahoz hogy bemenjek. Azert kertem tanacsot mert akkor nem mennek feleslegessen. Akinek van/volt hasonlo esete az irjon ! :)
2016. aug. 8. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj be, túl fogod élni, ne aggódj. Ki a fene tudja, mekkorát ütöttél? Oláh Ibolyának volt hasonló esete, neki eltört a keze. Ha egy napja ütötted be, és nem csökken a fájdalom, ott baj van. Nem gondolod?
2016. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül, szerintem ezek a tünetek zúzódásra is utalhatnak. Ha valahova beütöd a kezed akkor az se múlik el egy nap alatt ugyanúgy fáj egy darabig vagy talán mèg beis lilul. Azért kértem tanácsot hátha volt ilyenbe már valakinek része, vagy törés hogy biztosabb legyek a dolgoba hogy ne kelljen korházba mennem.
2016. aug. 8. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!