Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 22 éves vagyok, felszolgáló...

Regisztrálok kérdése:

22 éves vagyok, felszolgáló (f). A jobb csuklóm/alkarom huzamosabb ideje fáj, ha éppen olyan szögben tartom, vagy fogok vele valamit. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Ínhüvelygyulladásra gyanakodtam, de az elméletileg ennék sokkal jobban fáj, ez pedig nem akadályoz meg engem a munkában, inkább csak kellemetlen.

2-3 napnál többet egymás után nem tudom pihentetni sajnos a munkámból kifolyólag, olyankor viszont tettem fel éjszakára kötést, meg fekete nadálytő krémmel bedörzsöltem.

Mi baja lehet a csuklómnak? Lehet, hogy csak megerőltettem? Akkor viszont miért nem múlik el a pihentetéstől?


2016. aug. 11. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire szabad bal kézzel kiszolgálni, de megpróbálhatnád pihentetni a jobb karodat...Mindig az kopik leginkább, amit sokat használnak...
2016. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát igen, az érdekes része, hogy a kiszolgálás része a legkevésbé megerőltető ahhoz képest, hogy bal kézzel tartom a nehéz megpakolt tálcákat, amiről leveszek a jobb kezemmel.

Tehát, ha valamelyik meg lehetne erőltetve az a bal.

2016. aug. 12. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!