Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fáj a térdem 14 évesen?

Fáj a térdem 14 évesen?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,reggel vettem észre hogy fáj(11óra) de gondoltam csak elmúlik,3 órakor pedig jobban fájt.

Nem tudom leírni az érzést,de megpróbálom.

Ha ki akarom nyújtani feszül a térdem alja és olyan mintha vissza kéne nyomni mert "kilazult",ha előre hátra mozgatom olyan mintha pattogna,vagy ropogna,ha behajlítom az egész fáj és feszül,nem is tudom behajlítani teljesen mert olyan mintha le akarna esni szó szerint


2016. aug. 12. 17:30
 1/3 A kérdező kommentje:

Esetleg megfázás?

Náthás vagyok,este is fáztam,nagyon hideg volt de mégse vettem zoknit.

2016. aug. 12. 17:31
 2/3 anonim válasza:
Szia! Korodbeli vagyok és nekem is gyakran fáj a térdem. Ez ellen a legtöbb amit tehetünk, hogy megmondjuk a szüleinknek/nevelőinknek. Ők meg elvisznek orvoshoz (vagy nem xd - az én esetemben).
2016. aug. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
14 éves korban számolni kell azzal, hogy mind súlyban mind magasságban elég gyorsan gyarapodsz. Ezt a megnövekedett terhelést a térdnek meg kell szokni. Addig azonban fájni fog.
2016. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!