Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört a könyököm, mit csináljak?

Eltört a könyököm, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Három napja eltört a könyököm, vállig begipszelték a karom. Nem tudok aludni, öltözni így, akinek volt ilyen az mit csinált, hogy bírta?

Illetve könnyített gipsz megéri majd?

Annyira idiótán néz ki felkötve, ki mennyi ideig hordta ezt a felkötőt? ugye nem kell a gipszlevételig viselni? mert most fáj ha lógatom, ezért csak így tudom hordani.



2016. aug. 13. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából a felkötő fontosabb, mint a gipsz. A gipszet egy hét után le lehetne szedni, ha szigorúan betartod, hogy nem használod a kart (ezt is elősegíti a felkötő egyébként).
2016. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Neked is volt ilyen gipszed?

Mondta az orvos a gipszelés után az asszisztensnek, hogy kösse fel nekem és hogy hordjam így ne terheljem, de gipszben van mozgatni nem tudom, akkor hogy érné terhelés?

Éjszaka mit csináljak vele? Te hova tetted éjszaka a gipszet? Nagyon kényelmetlen, nem tudok vele aludni.

2016. aug. 14. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!