Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mivel tereljem el a figyelmeme...

Mivel tereljem el a figyelmemet a műtétemről?

Figyelt kérdés
Nem akarok rá gondolni.
2016. aug. 14. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen műtêt és mikor? Meg hány éves vagy? Ezek nélkül nehêz válaszolni :D
2016. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19 vagyok és hólyagműtét. A jövhéten.
2016. aug. 14. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom altatni fognak, tehát nem fogsz belőle érezni semmit. Manapság túl sokáig kórházban sem szokták bent tartani az embert, szóval alighanem pár nap múlva haza is mehetsz. Ere is gondolhatsz. Meg hát nyilván szükséges ez a műtét, túl kell rajta esni és kész.


Ez valami sérülés egyébként? Vagy miért kell műteni a hólyagodat?

2016. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom miket szoktál csinálni :D mondjuk barátaidnak nincs pár ötlete, hogy ne gondolj a műtétre? :) de pl lehet az is, hogy arra gondolsz, hogy ha ez most meg lesz, utána már semmi bajod, minden szuper és szépen csak elfelejtheted az egêszet. Vagy nézz filmeket. Miket szeretsz? :D
2016. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem félj tőle. Igazából ha altatnak akkor semmi félni valód nincs. Annyi az egész hogy bevisznek a műtőben beadják az altatót és alszol is. Ha fel ébredsz az kicsit még vicces is ;). De a kórházba nem tartanak bent sokáig. Nekem egy elég komoly 4 órás műtétem volt és 5 napig tartottak utanna bent
2016. szept. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!