Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » El tud törni az ujjam ha...

El tud törni az ujjam ha rácsapódik az ajtó?

Figyelt kérdés
Na szóval. Az ajtó a huzattól rácsapódott elég erősen az ujjaimra. Most az ujjaim be vannak dagadva és eléggé fáj. Eltörhetett? Elmenjek vele orvoshoz? Válaszokat előre is köszönöm!
2016. aug. 22. 10:57
1 2
 1/11 bleeeeeeeeee válasza:
Mindenkepp menj el orvoshoz, majd o megmondja higy eltort e! Amugy elegge valoszinu. ;)
2016. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Esetleg volt már valaki akinek ajtó miatt tört el az ujja? Mert már volt olyan hogy a doki jól leüvöltötte a fejem azzal hogy ennél a kis zúzódásnál vannak nagyobb sérülések is és hogy ő inkább azzal foglalkozna.
2016. aug. 22. 11:12
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy eltört. Nyilvánvaló hogy fáj és be van dagadva a csapódás miatt.

Ettől függetlenül igenis eltörhet ha nagyon erősen csapódik rá az ajtó, szóval ajánlom az orvost, de lehet, hogy csak zúzódás.

Ja és ha az orvos bunkózik veled, ne hagyd magad.

2016. aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tudod teljesen mozgatni?ha igen max.zúzódás ha nem eltört jobb esetben megrrpedt
2016. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az a doki se normális... eltörhet, zúzódhat, repedhet. egy rtg nem árt.
2016. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom mozgatni, de teljesen nem. Valószínű h elmegyek orvoshoz
2016. aug. 22. 11:21
 7/11 A kérdező kommentje:
Na jó. Erőt veszek magamon és elindulok a sebészetre🙁🙁 remélem nem lessz semmi. Majd írok mi lett
2016. aug. 22. 11:28
 8/11 A kérdező kommentje:
Nah megvolt az orvos. Röntgenfelvételek alapján 3 ujjam eltört 😞😞😞 Most adtak ilyen gipszsínt vagy micsodád ami csak felül gipsz alul nem. Egy hétig lesz rajtam amíg csillapodik a duzzadás, uána teljes gipszet kapok. Meg egy kérdés A teljes gipszben is mind a négy ujjam benne lessz? Ez miért jó hogy könyökig van es benne van mind a négy ujjam?
2016. aug. 22. 12:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen szerintem mind a 4 ujjad be lesz gipszelve...és azért van begipszelve könyékig hogy még véletlenül se tudd mozgatni(szerintem)
2016. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ujjtörést azért kell könyökig merevíteni, mert az ujjakat mozgató izmok az alkarban vannak a könyök alatt, és onnan futnak végig inak az ujjak csontjaiig.
2016. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!