Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lábfejemmel belerúgtam kb....

Lábfejemmel belerúgtam kb. tiszta erőből egy kovácsoltvas ajtó sarkába. Akkor még csak fájt, de mozgott, nem volt baj. Ez délelőtt történt (munkahelyen). Mostanra dagad, és alig mozognak az ujjaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ki mit tanácsol? Orvoshoz holnapig nem tudok menni, mert csak sürgősségi van, és nálunk sajnos olyan a sürgősségi, hogy azt tényleg csak akkor vállalja be bárki, ha már lábbal előre viszik :( Krém? Borogatás?
2016. máj. 23. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Baleseti sebészeti ügyeletre vagy ortopédiai ügyeletre kell menni akkor. Nem tudom, hol laksz, de a megyeszékhelyen találsz olyan kórházat, ahol ellátnak. Ha nem mégy orvoshoz, könnyen lehet, hogy egy percet sem alszol a fájdalomtól az éjjel. Lehet, hogy valami elmozdult, eltört, elszakdt, és rögzíteni kellene, vagy helyretenni, hogy ne romoljon tovább a helyzet.
2016. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pécsi vagyok. Ha bemész a sürgősségire (400 ágyas) akkor reggel 10-ig ott ülök, és nem történik semmi :( Próbálva van...
2016. máj. 23. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld még egyszer. Nem mindig ugyanaz az ügyeletes, és nem is mindig ugyanakkora a forgalom. Ha bevisznek egy súlyos autóbaleset után 10 sérültet, nyilván hátrasorolja a triázsnővér azokat, akik szemmel láthatóan megmaradnak reggelig. Nem érkezési sorrend van egy sürgősségin.
2016. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, hogy törés. Holnapig kibírod vele (sokan csak több nap után mennek el a törésükkel, mikor már valaki elküldi őket), addig polcold és ne használd.
2016. máj. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!