Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet erőltetni ha fáj?

Lehet erőltetni ha fáj?

Figyelt kérdés
Futásnál szokott fájni a jobb csípőm, mintha a forgóm fájna, nem tudom pontosan. Néha elôfordul, hogy nem fáj. Ma 10 km távot futottam és már az elején elkezdett fájni. Nem vagyok egy nagy futó, csak szeretek futó rendezvényeken részt venni. Nem erőltetve futok, csak kényelmesen, közben sétálok is, kocogok is és igyekszem odafigyelni a technikára, hogy pl ne dobáljam a lábaim kifelé. Ilyenkor nagyon fájdalmas szokott lenni, főleg amikor vége és kihűlök. Pàr nap után meggyógyul. Azt szeretném kérdezni hogy így hosszútávon romolhat e a helyzet, baj e ha nem foglalkozom vele amikor futok??? Szivesen tennék több munkát is a dologba hogy mondjuk kevesebbszer sétálok, hogy jobb időt fussak, de maradandó sérülést nem szeretnék. Valaki tudna tanácsot adni? A fájdalom csak futásnál jelentkezik. Köszönöm a válaszokat előre is.
2016. szept. 11. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:
röntgennel lehet tisztázni a probléma okát. Rheumatológiára menj el!
2016. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!