Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A dobhártya milyen mélyen van...

A dobhártya milyen mélyen van benne a fülbe?

Figyelt kérdés
Pl: Egy fülpiszkálót hány centire kell benyomnom ahhoz, hogy az elérje a dobhártyámat? Félreértés ne essék, nem akarok süket lenni, csak míg pucoltam a fülem úgy elgondolkodtam ezen.

2016. szept. 22. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de én soha nem bírtam elviselni ha fülpiszkálóval kotorászok a fülemben. Papírzsebkendőt összepöndörítek és azt forgatom a lukban. :) Mégis biztonságosabb mint az a műanyag egy kis vattával a végén. Egy munkatársam túltolta, és ment is vele a fülészetre, mert elkezdett vérezni, ott azt mondták szerencséje volt.
2016. szept. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

2-3 centire lehet. Én értem már el véletlen, eléggé fájt. Egyébként érdekes, hogy direkt úgy fogalmaztál, hogy "benne a fülbe", de ragoznod mégsem sikerült helyesen.

Tehát:

Mibe? Fülbe? (A fülbe dugod be a fülpucoló pálcikát.)

Miben? Fülben? (A fülben helyezkedik el a dobhártya.)

Mondd, hogy érzed a különbséget!

2016. szept. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A helyesírást meg majd észben tartom oksa? :P
2016. szept. 23. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm, ha odafigyelsz erre.
2016. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!