Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A dobhártyám sérülhetett úgy,...

A dobhártyám sérülhetett úgy, hogy füldugóval a fülemben fújtam orrot nagy erővel hosszú ideig? 21 L

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Éjjelente füldugóval alszok és a fülemben a füldugóval fújtam orrot nagy erővel hosszú ideig. Lehet ettől a dobhártya bárminemű sérülése? Féloldalasan hallok kicsit, olyan mint ha enyhén bedugult volna és a nyomás nem állt volna benne helyre és a hangokra érzékeny a baloldali fülem. Kérem olyanok írjanak, akinek volt már dobhártya sérülése vagy hasonló tapasztalata van erről és írja le, hogy mitől, mik voltak a tünetei és meddig tartott, orvos mit mondott rá stb. Kérem azok ne írjanak, akiknek személyes tapasztalatuk nem volt ezzel kapcsolatosan és ne másolja be a dobhártya sérüléseit, amit a google kidob, mivel ezt én is megnéztem. Előre is köszönöm. :)

#fül #füldugó #sérülés #dobhártya #orrfújás #dobhártya szakadás #dobhártya sérülés #dobhártya repedés
2016. márc. 11. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nos. Itt szeintem nem fog érdemleges választ kapni. Hogy vagy azóta? Ennyitől lehetséges, hogy nem szakad be a dobhártyád. Esetleg a nyomás-kiegyenlítődéssel lehetett baj. A dobhártya sérülés nagy fájdalommal és erőteljes zúgó, sípoló hanghatással jár. Ha továbbra is ez lesz, menj orvoshoz. Jobbulást! :)
2016. márc. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 HaEv ***** válasza:

Remélem, a problémád már megoldódott.

Ha füldugóval alszol, nem tud kiürülni a fülzsír - ki kell mosatni a füled és csá.

Még hogy dobhártya sérülés... :)

2016. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!