Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Boka fémkivétel utáni fájdalom...

Boka fémkivétel utáni fájdalom normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A jobb bokámba kívül egy lemez, belül húzódrót volt, a bal lábamba csak kívülről egy lemez. Egyszerre lett most kiszedve mind a kettő, a panaszom az, hogy a bal lábam terhelésre nagyon fáj, de 1-2 perc után elmúlik. Az a lemez 4 éve benne volt, normális vajon ez a fájdalom felálláskor? A jobb lábamnak semmi baja, abba egy éve voltak a fémek. (1 hete volt a műtét.) Köszönöm a válaszokat!

#műtét #boka #fémeltávolítás
2016. okt. 4. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Még pár hétig biztos fájni fog. Ha utána sem múlik (bár napról napra jobb lesz, szerintem)akkor beszélj a dokival. De szerintem ne izgulj.
2016. okt. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Most voltam a dokinál és mindta h azért fáj, mert kezdett ránőni a csont a lemezre és le kellett vésni...
2016. okt. 7. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!