Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elmenjek a kezemmel orvoshoz?

Elmenjek a kezemmel orvoshoz?

Figyelt kérdés

2 napja munkán elestem, és pont a hüvelykujjam alatti csontra érkeztem. Akkor eléggé fájt, de nem foglalkoztam vele, úgy gondoltam megzúzódott, majd elmúlik. A fájdalom nagyjából valóban elmúlt, csak időnként belenyilall, viszont sokszor zsibbad az ujjaim, a csuklóm és az alkarom, és érdekes, hogy a csuklóm alatti rész is be van dagadva kicsit, pedig n ott ütöttem be..

Barátnőm szerint csonttörés/repedés is lehet a háttérben, de az akkor nagyon fájna, nem?

Vagy nézessem meg inkább, így 2 nap után? Esetleg elmúlhat magától?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. okt. 5. 05:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért egy kis időt szakíthatnál, hogy kivizsgáltasd. Mi nehezen látunk az ízületeidbe, bármennyire is akarnánk.

Vagy addig halszgasd, míg komolyabb baj lesz belőle.

2016. okt. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez munkahelyi balesetnek számít, amire táppénz is jár, ha munkaképtelenséget okoz.
2016. okt. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb ha megnézeted, menj el sebészetre.
2016. okt. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, azt mondta zúzódás.:)
2016. okt. 5. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!